درباره کلینیک آسا|دکتر بیتا آجیل چی

امروزه همه ما با مشکلاتی در زندگی مواجه هستیم که بخشی از این مشکلات نه تنها استرس زا هستند بلکه عدم توانایی در برخورد با مشکلات غالبا ناامید کننده بوده و موجب سردرگمی نیز میشود. در این میان مسائل ارتباطی و یا خانوادگی شامل ارتباط همسران با یکدیگر، ارتباط والدین با فرزندان، ارتباط هم سن و سالها با هم، گاها چالش برانگیز بوده که حتی راهنمایی خانواده، دوستان و یا اطرافیان هم مفید واقع نمی شود. در این راستا مرکز روان شناختی و مشاوره آسا با اخذ مجوز از سازمان نظام روان شناسی و مشاوره کشور، با بهره گیری از متخصصان با تجربه و کار آمد که هر یک سابقه چندین ساله فعالیت در حوزه های زیررا دارند، آغاز به کارکرد.

 درمان اضطراب، وسواس، افسردگی  با رویکرد روان پویشی کوتاه مدت، مشاوره پیش از ازدواج  و حل مشکلات زناشویی. تخصص در زمینه کودک و نوجوان، با تمرکز بر حل مشکلات تحصیلی، بیش فعالی ، اختلالات یادگیری ، مدیریت خشم در کودک ، مهارت های ارتباطی و اجتماعی در کودکان ، فراگیری مهارت حل مسئله. آموزش مسائل بلوغ ، علاوه بر آن آموزش صحیح روشهای تربیت فرزند (فرزندپروری) به والدین، هم چنین بهره گیری ازدستگاه نوروفیدبک جهت افزایش تمرکز و توجه ، تقویت ذهنی ، انجام آزمونهای هوش و استعداد تحصیلی، شخصیت.

رزومه دکتر بیتا آجیل چی

رزومه دکتر بیتا آجیل چی

کلمات کلیدی

کلینیک آسا، آسا کلینیک، مرکز مشاوره آسا، کلینیک روان شناسی آسا، مرکز مشاوره،روان شناس، روان شناسی، روانشناسی، کلینیک،دکتر، بیتا آجیل چی، دکتر بیتا آجیل چی، دکتر بیتا آجیلچی، مرکز مشاوره در سعادت آباد، روان شناس در سعادت آباد، asa clinic، clinic asa،ravanshenasi،psychology

اطلاعات تماس:

  • آدرس : سعادت آباد، نرسیده به میدان کاج، کوچه میرحسینی، بعد از چهار راه علامه شمالی، جنب بانک سپه، پلاک 46، واحد 2
  • ایمیل :info@asaclinic.ir
  • تلفن 1 : 22066510
  • تلفن 2 : 22060960

 

 

ساعات پذیرش:

از شنبه تا 5 شنبه : ساعت 13 تا 20

سایت شما برای نمایش بهتر نیاز به استفاده از کوکی دارد Cookie policy. I accept cookies from this site.Agree